Aydın - Denizli Karayolu Üzeri ATÇA Çıkışı ATÇA / AYDIN - TÜRKİYE'de konuşlu fabrikamız, 6.000 m2'de üretimi, her biri 1000 m2 den oluşan 3 deposu ile faaliyet göstermektedir.

Narenciye sezonunda Rusya ve Ukrayna ki müşterilerine dünyanın her bir tarafından taze meyve ve sebze ihracatı yapmaka ve soğuk hava depoları ve paketleme tesisi ile tüketicinin arz ve taleplerine hitap etmekte ve uzun ömürlü kaliteli ürün sağlamaktayız. Soğuk hava depolarımız sayesinde narenciye sezonunun dışında da ürünlerimizi koruyarak diğer sezonlarda da yurtdışına sevkiyatlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Kendi portakal, mandalin ve çilek bahçelerimizdeki bitki hasadına besleme yönünden titizlik göstermekteyiz. Bu şekilde meyve ve sebze en başından doğru şekilde yetiştirilir ve korunur. Bu sayede ihracat ürünlerimiz uzun ömürlü ve sağlığa zarar verebilecek hiçbir katkı maddesi içermemektedir. EFAA, gıda güvenliğini en üst düzeyde tutmak amacı üretiminde ve alım yapılan bahçelerinde Avrupa Birliğince onaylanmayan hiçbir zirai ilaç kullanmamaktadır.

Genceli Mah. Kuyucak/ AYDIN - TÜRKİYE'de konuşlu fabrikamız, 1.000 m2'de üretimi ve 1000 m2 den oluşan deposu ile faaliyet göstermektir.

Narenciye ve kiraz sezonunda Rusya, Ukrayna ve Almanya'daki müşterilerine dünyanın her bir tarafından taze meyve ve sebze ihracatı yapmakta ve soğuk hava depoları ve paketleme tesisi ile tüketicinin arz ve taleplerine hitap etmekte ve uzun ömürlü kaliteli ürün sağlamaktayız. Diğer fabrikamızda olduğu gibi soğuk zinciri konusunda bu fabrikamızda da büyük titizlik göstermekteyiz.

EFAA, gıda güvenliğini en üst düzeyde tutmakta ve müşteri isteğine göre ürünü boylama yaparak müşterimize sunmaktayız.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dağıtım

Tecrübeli personel, yüksek kalite standart ürün ve uygun maliyet şartlarını kendine ilke edinen EFAA, meyve-sebze sektöründeki faaliyetlerine büyük önem vermektedir.

Devamını oku...

Seçim

Ürünlerimizi sınıf, kalite ve boylarına göre özenle seçip ayrıştırmaktayız. En doğru ürünü en güzel şekilde müşterilerimize sunabilmek için teknolojiyi ve insan faktörünü kullanarak doğru seçimi yapıyoruz.

Devamını oku...

Paketleme

Ürünlerimizi kendi paketleme sistemlerimizle paketleyip, çevreye zarar vermeyecek şekilde, geri dönüşümlü malzemeler kullanıyoruz.

Devamını oku...