Kuyucak / AYDIN Fabrikamız

Genceli Mah. Kuyucak/ AYDIN - TÜRKİYE'de konuşlu fabrikamız, 1.000 m2'de üretimi ve 1000 m2 den oluşan deposu ile faaliyet göstermektir.

Narenciye ve kiraz sezonunda Rusya, Ukrayna ve Almanya'daki müşterilerine dünyanın her bir tarafından taze meyve ve sebze ihracatı yapmakta ve soğuk hava depoları ve paketleme tesisi ile tüketicinin arz ve taleplerine hitap etmekte ve uzun ömürlü kaliteli ürün sağlamaktayız. Diğer fabrikamızda olduğu gibi soğuk zinciri konusunda bu fabrikamızda da büyük titizlik göstermekteyiz.

EFAA, gıda güvenliğini en üst düzeyde tutmakta ve müşteri isteğine göre ürünü boylama yaparak müşterimize sunmaktayız.

Dağıtım

Tecrübeli personel, yüksek kalite standart ürün ve uygun maliyet şartlarını kendine ilke edinen EFAA, meyve-sebze sektöründeki faaliyetlerine büyük önem vermektedir.

Devamını oku...

Seçim

Ürünlerimizi sınıf, kalite ve boylarına göre özenle seçip ayrıştırmaktayız. En doğru ürünü en güzel şekilde müşterilerimize sunabilmek için teknolojiyi ve insan faktörünü kullanarak doğru seçimi yapıyoruz.

Devamını oku...

Paketleme

Ürünlerimizi kendi paketleme sistemlerimizle paketleyip, çevreye zarar vermeyecek şekilde, geri dönüşümlü malzemeler kullanıyoruz.

Devamını oku...