Dış Ticaret; öğrenmeye açık, yaratıcı, farklı kültürlere uyum sağlayabilen, müşteri ihtiyaçlarını kurumsal yapı ve politikalara uygun şekilde karşılama bilincine sahip, özgün bireyler için anlamlı bir kariyer alanıdır.

Hedef Odaklılık: Fırsatları görerek, şirket hedefleriyle uyumlu zorlayıcı kişisel hedefler koyar ve sonuçlandırırız. Çıkabilecek sorunları önceden görmeye çalışır, doğru bir planlamayla, karşılaştığımız tüm engelleri aşar, hedeflerimize ulaşırız.

Ekip Çalışması: Ekip olarak etkin ve verimli bir şekilde çalışır, birbirimizi destekler, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşırız. Ekip içindeki sorumluluklarımızı zamanında ve doğru olarak yerine getiririz.

Yenilikçilik: Yenilikleri ve en iyi uygulamaları sürekli araştırır, paylaşır, kuruma yarar getirecek olan fikir ve yöntemleri hızla uygulamaya koyarız.

Müşteri Odaklılık: İç ve dış müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirlemeye çalışır, onların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan yaklaşımlar/ürünler geliştiririz. Müşteri tatminine yönelik sorumluluk üstlenir ve problemleri vakit kaybetmeden çözümleriz.

Güvenilirlik: Verdiğimiz sözleri yerine getirmek, dürüstlük bizim için çok önemlidir. Üstlendiğimiz görevleri tam olarak, zamanında yerine getirir, her şartta adil davranmaya özen gösteririz.

İletişim: İç ve dış müşterilerimiz ve takım arkadaşlarımızla iletişimizi etkili bir şekilde sağlayabilmek için yazılı, sözlü, görsel iletişim araçlarını en verimli bir şekilde kullanmaya özen gösteririz. Karşımızdakini önyargısız ve bütünüyle anlamaya çalışarak dinleriz.

Eğer siz de ‘EFAA'nin bir ferdi olmak istiyorsanız lütfen bize öz geçmişinizi gönderiniz.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kullanıcılar
3
Makaleler
194
Makale Görünüm Sayısı
134534